Kam vyraziťPoď na túru 2021

Poď na túru 2021

Prvého apríla sa začal 1. ročník podujatia Poď na túru 2021, ktorého cieľom je oživiť cestovných ruch po pandémii zdravou, súťažnou a aktívnou formou využitia voľného času.

Hoci súčasná doba nie je priaznivá k cestovaniu a návšteve iných krajov na Slovensku či v zahraničí, čas môžete produktívne a aktívne stráviť aj v Trenčianskom kraji! Iniciatíva s názvom „Poď na Túru 2021“, ktorá bude trvať od 1.4. do 31.10.2021 vznikla na podnet nadšencov z Trenčianskych Teplíc. Tí v prvej fáze projektu pozývajú nadšencov prírody zúčastniť sa turistickej súťaže, ktorá osloví malých i veľkých.

Spoločným znakom podujatia je číslo sedem – 7 mesiacov, 7 vyhliadok, 7 cien, všetko po zdolaní a preposlaní 7 selfíčiek s každou inštalovanou turistickou značkou.

K 7 spomínaným vyhliadkam, pri ktorých sa budú môcť návštevníci odfotiť, patria tieto lokality: Jeleň, Čvirigovec, Omšenská baba, Biela skala, Klepáč, Kamenné vráta a Baske. Všetky sa nachádzajú v okolí Trenčianskych Teplíc a patria k obľúbeným turistickým lokalitám. Pri ich návšteve nielen utužíte svojho súťaživého ducha, ale doprajete si aj zdravý oddych a čerstvý vzduch, ktorý ocenia ako malí, tak aj veľkí turisti.

Tak berte deti, batohy a vyrazte do prírody!

Viac info na Facebooku prípadne na podnaturu.com.

Najnovšie správy

Najčítanejšie

Aj tu je niečo zaujímavé