Kam vyraziťKaufland Detský festival - Po stopách strašidiel

Kaufland Detský festival – Po stopách strašidiel

Strašidelná žúrka u vás doma

Máte už program na halloweensky večer? Že nie? Tak to máme pre vás skvelý tip. Vydajte sa s Mirom Jarošom na tajomnú cestu po stopách strašidiel a urobte si s deckami poriadne strašidelnú žúrku priamo u vás doma. Nebojte sa, nebudú sa báť. Naopak, vďaka Kaufland Detskému festivalu sa aj tentoraz skvelo zabavia! A až ich spokojné uložíte do postele, halloweensky koncert skupiny Polemic, tanečný thriller v podaní The Pastels & Ladylicious, či Kaliho Ples príšer, si určite užijete aj bez nich.

Po stopách strašidiel

Ktoré strašidielka z našich rozprávok poznáte, spomeniete si? Ježibabu, Permoníka, Martinka Klingáčika, bezhlavého rytiera či zubatú? Halloweensky večer je tou najlepšou príležitosťou vybrať sa po ich stopách. Pošlite decká na potulky do starého Čachtického hradu spoločne s Mirom Jarošom a jeho kamarátmi a užite si na Halloweena s Kaufland Detským festivalom večer plný zábavy pre celú rodinu.

Pošlite deti na potulky do starého Čachtického hradu. (zdroj: FB Kaufland Detský festival)

Maratón strašidelnej zábavy

Nielen tajomná výprava za strašidlami, ale rovno celý maratón strašidelnej zábavy pod názvom „Po stopách strašidiel“ na vás opäť čaká na vašej obľúbenej detskej online Turbo TV. Stačí, ak si s deckami v nedeľu 31. októbra o 15.30 hod. kliknete na detskyfest.sk. A neskôr večer si „dospelácku“ časť programu určite užijete aj vy.

Žiadny strach, bude to zábava

Dobrodružný výlet za strašidlami odštartuje moderátorka Veronika Hatala spolu s deťmi z detských televíznych novín priamo na strašidelnom Čachtickom hrade. Žiadny strach, deti sa nebudú báť! O to sa postarajú myšky Oškvarok a Omrvinka zo stra(šiši)delnej školičky divadla Teáter Komika, ktoré spoločne so Spievankovom naučia aj tých najmenších, ako poraziť strach. Podarí sa princovi z divadla NAtraKY vyslobodiť princeznú zo strašidelného hradu? Deti sa tiež dozvedia, aký je rozdiel medzi Halloweenom v zahraničí a sviatkom Všetkých svätých u nás na Slovensku. Zábavu ochutia recepty na strašidelné dobroty či nápoje starej ježibaby, ktoré pripraví profesionálny barman. Ak ešte nemáte doma vyrezané strašidielko z tekvice, v kreatívnych dielňach Talentus si spoločne s deťmi môžete vyrezať tie najkrajšie halloweenske tekvicové strašidielka. Profesor Kyslík predvedie svoje hókusy-pókusy, v ktorých vyrobí tajomnú hmlu na strašidelný večer. A bude sa aj tancovať – s detskou tanečnou skupinou vás doma v obývačke naučia tancovať strigônsky tanec s metlami.

Halloweensky program plný zábavy a váš obľúbený Kaufland Detský festival vám aj tentoraz online a celkom zadarmo prináša Kaufland.

Sledujte udalosť aj na Facebooku.

Najnovšie správy

Najčítanejšie

Aj tu je niečo zaujímavé