Kam vyraziťDivadelná paródia pre všetkých, ktorí milujú kultový čarodejnícky príbeh

Divadelná paródia pre všetkých, ktorí milujú kultový čarodejnícky príbeh

Čarodejníci, mukli aj šmukli, ktorí vyrastali a dospievali za múrmi Rokfortu, sem sa! Čaká vás divadelná paródia pre všetkých, ktorí milujú kultový čarodejnícky príbeh a neboja sa z neho uťahovať!

Neautorizovaný Potterovský zážitok

Patríte k fanúšikom Harryho Pottera? Tak toto rozhodne musíte vidieť! Divadelný zážitok, na ktorý budete ešte dlho spomínať. To je Riddikulus! Transfigurácie známeho príbehu sa chopili mladí divadelní stíhači a kultúrna platforma OZ Artefakt, ktorá ponúka príležitosti študentom, absolventom múzických umení a čerstvým talentom. Ich hlavnými zaklínadlami sú humor a melódia, výsledkom je chytľavá paródia.

Paródia na všetkých 7 Potterovských kníh

Od prvej sovy až po nervydrásajúci súboj s pánom zla! Čaká vás bláznivý let svetom Harryho Pottera. Sedem kníh plných dobrodružstva zhustených do jedného predstavenia je nielen poctou fenoménu jednej generácie, ale aj zábavnou a láskavou karikatúrou v podaní mladých divadelníkov. Traja hrdinovia – Harry, Ron a Hermiona budú kľučkovať v labyrinte obľúbených scén a preskakovať pohyblivé príbehové schodiská. Čakajte neočakávané a prútiky majte vždy pripravené!

Mladí herci sa svojich úloh zhostili bravúrne! (zdroj: predpredaj.zoznam.sk)

Ochutnali by ste elixír od barmana Snape-a? Vedeli by ste si predstaviť Harryho a Draca ako kamarátov? Pozreli by ste si, ako tancuje Voldemort? A čo tak rap battle medzi Bellatrix a Ronom? Pre všetkých, ktorí milujú Harryho Pottera, je pripravené predstavenie, počas ktorého sa skutočne nasmejete a oddýchnete si od bežných starostí.

Lístky na najbližšie predstavenia kúpite tu.

Najnovšie správy

Najčítanejšie

Aj tu je niečo zaujímavé