S deťmiS deťmi v kine a pred TVNová rozprávka Encanto bude magická, vezme nás do Kolumbie

Nová rozprávka Encanto bude magická, vezme nás do Kolumbie

Disney má na konte novú rozprávku – Encanto: Čarovný svet. A bude presne taká, ako sme v Disneyho rozprávkach zvyknutí – magická a plná piesní. Vďaka nej sa opäť presunieme do inej krajiny, nahliadneme do inej kultúry – tentokrát do Kolumbie.

Každý hrdina v rozprávke je niečím výnimočný. (zdroj: disney.com)

Encanto: Čarovný svet rozpráva o neobyčajnej rodine Madrigalovcov, ktorí žijú ukrytí v kolumbijskom pohorí v zázračnom dome na kraji živého mestečka, na úžasnom, čarovnom mieste zvanom Encanto. Kúzlo Encanta obdarovalo každé dieťa v rodine jedinečnou schopnosťou od supersily po moc uzdravovať – každé okrem Mirabel. No keď Mirabel zistí, že kúzlo Encanta je v ohrození, povie si, že ona, jediná obyčajná Madrigalová, je azda poslednou nádejou pre svoju výnimočnú rodinu.

Vo filme je osem originálnych piesní, ktoré deti určite chytia za srdce a budú si ich pospevovať, magická atmosféra Kolumbie, jej tradície, móda, zvyky budú na nás vykúkať z každého záberu. Už sa len dostať do toho kina a užiť si čarovnú rozprávku na vlastnej koži. Navnaďte sa aj vy trailerom:

Do kín mal prísť v novembri.

Najnovšie správy

Najčítanejšie

Aj tu je niečo zaujímavé