Kam vyraziťSilvestrovský Kaufland detský festival bude poriadne retro

Silvestrovský Kaufland detský festival bude poriadne retro

Silvester 2021 bude s podtitulom Na tomto sme vyrastali

Toto bude Silvester pre všetkých! Nudiť sa nebudú deti, ale ani dospelí. Aj tento rok si pre vás Kaufland pripravili niečo špeciálne – detský festival nielen pre deti, ale aj tých skôr narodených. Bude mať podtitul Rodičia deťom – Na tomto sme vyrastali. Čo všetko na vás čaká?

Pripravte sa na veselú retro zábavu

Náš malý pes Bobi, stále zle mi robí, vyskočil na regál a zožral kocu z Lega. Ak ste správne doplnili refrén notoricky známej hitovky od Martina Madeja, zrejme už nepatríte do kategórie násťročných. Nuž, mladší už nebudeme. Ale znovu zažiť ten pocit, že máme o pár rokov menej, by nebolo od veci, čo poviete? V silvestrovský večer môžete tento pocit zažiť u vás doma. A ukázať aj vašim deckám, na čom ste vyrastali.

Legendárna hitovka.

Máte už program na posledný deň v roku? Radi by ste si zaspomínali na časy, keď sme ako deti skákali cez gumu, cvičili pri Cvičme v rytme, či chodili do kina na Fontánu pre Zuzanu? Tak to máme pre vás skvelý tip. Stačí, ak si na Silvestra kliknete na obľúbenú online Turbo TV a zábava v originálom retro štýle sa môže začať!

Silvester pre celú rodinu

Silvestrovský program Kaufland detského festivalu si tentoraz môže užiť doslova celá rodina. Hity, na ktorých sme vyrastali, vám prídu zaspievať Vašo Patejdl, Pavol Hammel, Beáta Dubasová, Martin Madej či Gizka Oňová. A tých najmenších svojimi skladateľskými prvotinami, na ktorých medzičasom vyrástla už ďalšia generácia, zasa potešia škriatok Fíha Tralala (obľúbený škriatok prinesie svoje úplne prvé vystúpenie, s ktorým deti tešil pred desiatimi rokmi, nenechajte si ujsť obľúbené detské hity ako Bác Bác Bumbác a ďalšie), Spievankovo a Paci Pac.

Deťmi milovaný škriatok sa na nich už teší.

Kopu smiechu a zábavy si určite užijete aj pri vedomostnej RETRO súťaži pre deti aj rodičov – TREPETE. Deti budú hádať retro otázky a lúštiť retro úlohy.

Retro chuťovky – hudobné aj z kuchyne

Zábavný program ochutí retro dobrotami Gizka Oňová, ktorá vás privíta vo svojej kuchyni. Ak budete hladní, môžete si spolu s Gizkou a svojimi ratolesťami pripraviť vynikajúce šunkové rolky, ktoré kedysi nesmeli chýbať na žiadnej oslave. Spomínate si? Aj vaše deti si určite pochutia.

Biele tielko, červené trenírky, vysoké ponožky

Áno, na Silvestra si spolu s deťmi zacvičíme aj spartakiádu a naučíme sa nejakú tú zostavičku. Nebude chýbať ani skákanie cez gumu, či obľúbená škôlka.

Deti sa na spartakiáde dosť pobavia.

Oldies párty s Julom

Keď už najmenších členov rodiny premôže únava a zaľahnú do postieľok, dospeláci sa môžu k polnoci pretancovať pri tónoch originálnej Československej Oldies Párty s Julom alias Pytónom. Jeho párty sú už legendárne.

Vybláznite sa s deckami, zaspomínajte si na mladosť a rozlúčte sa 31. decembra na Turbo TV s rokom 2021 tak, ako sa patrí.

Najnovšie správy

Najčítanejšie

Aj tu je niečo zaujímavé