Články s kľúčovým slovom ‘Nitra’

Míľa pre mamu 2012 – fotky z podujatia v Nitre

Míľa pre mamu

Tak a máme to za sebou. Míľa pre mamu v Nitre bola na začiatku upršaná, ale neskôr sa počasie zlepšilo a dovolilo nám užiť si program podujatia. Už od 15-tej sa akcia začala pekným kultúrnym programom. Po registrácií všetci netrpezlivo čakali na štart. Ten sa začal prestrihnutím štartovacej pásky zástupkyňou únie a primátora mesta Nitry.

Na trase si prišli na svoje hlavne deti, ktoré sa mohli zapojiť do mnohých súťaží, ktoré pre nich pripravili rôzne rozprávkové bytosti. V cieli čakalo každého účastníka malé milé prekvapenie.

Pozvánka – Nitra: Open Air

ARS STUDIO, základná umelecká škola v Nitre, Vás pozýva na OPEN AIR program NAČO NÁM JE UMENIE, ktorý sa uskutoční 5. septembra 2010 od 14:30 pred budovou školy, na ulici Škultétyho 1 v Nitre.

V programe uvidíte: Rockovú skupinu Alone, Mariána Labudu ml., Klauniády – Veľkí herci malým deťom, žonglérske DUO Aratron Aspis, hudobnú skupinu Sem a tam, tanečnú choreografiu v podaní tanečných pedagógov ARS STUDIO, Heaven duo – bicie, stepovú formáciu Exceptional (Peťa a Maťa), dievčenskú rockovú skupinu Jackee, live graffity, ktoré na podujatí vytvorí voľné výtvarné zoskupenie Ňetvor.