Pošlite nám

Pracujete s deťmi ? Ste zručný? Viete ako vytvoriť niečo zaujímavé. Píšete básne alebo rozprávky pre deti? Máte nápad o ktorom sa chcete podeliť? Chcete poslať svoje fotografie alebo nás doplniť v niektorom z textov? Zaoberáte sa niečím zaujímavým a chceli by ste o tom povedať svetu? Chceli by ste … ?

Neváhajte a pošlite nám to! Nech je to čokoľvek, čo by potešilo deti alebo rodičov. Ak nás to zaujme, tak vás budeme kontaktovať, a určite budeme publikovať materiál na stránkach detihravo.sk.

Podmienky

Vyhradzujeme si právo použiť zaslané informácie a prílohy na stránkach www.detihravo.sk. Taktiež si vyhradzujeme právo neuverejniť zaslaný text a to aj bez udania dôvodu jeho autorovi. Taktiež si vyhradzujeme právo na skrátenie a úpravu textov alebo zaslaných príloh, samozrejme bez narušenia základnej informačnej časti textu. Odoslaním formulára súhlasíte s týmito podmienkami.

Formulár – pošlite nám …

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Telefonický kontakt

    Váš text

    Príloha (akceptujeme len jpg, png, gif, doc, docx, pdf, odt, txt, avi, mp4, mp3, zip do veľkosti 5MB). Ak chcete poslať niečo čo ma viac ako 5MB, dajte nám informáciu v tele správy a na zaslaní ku nám sa dohodneme.