Články s kľúčovým slovom ‘pozvánka’

Pozvánka: rekonštrukcia bojov z obdobia 2. svetovej vojny

V Nitre sa uskutoční rekonštrukcia bojov z obdobia 2. svetovej vojny, počas ktorých bude prepadnutý vlak a celá dedina. Súčasťou podujatia sú aj ukážky života vojakov v dobových táboroch, výstavy výstroje , výzbroje a dobovej vojenskej techniky sovietskej a nemeckej armády.

Pozvánka: Výstava vláčikov na Slovensku

Výstava vláčikov 2013

V týchto dňoch (13.-21. apríla 2013) sa koná v poradí druhá výstava vláčikov v nákupnom centre Mlyny v Nitre. Pozrite si video a fotogalériu z minulej výstavy. Určite vás presvedčí, že neprísť by bola chyba.

Tento tok je výstava rozdelená na viac poschodí a subjektívne môžem povedať že ponúka viac ako tá predošlá. Kompletnú pozvánku si pozrite na stránkach nákupného centra.

V Holíči budú zajtra lietať vrtuľníky, aj nadzvukový MiG 29

Priaznivci letectva si už zajtra , teda 28. júla, môžu prísť na svoje. Holíčske letisko bude dejiskom leteckého dňa, ktorý začína o desiatej hodine dopoludnia. Fanúšikovia tejto „vzdušnej disciplíny“ uvidia lietadlá L 29 Delfín, L 39 Albatros, vrtuľník Robinson R44, vzdušný súboj desiatich historických modelov aj ultraľahké lietadlá. Potvrdená je aj účasť nadzvukového lietadla MiG 29 Ozbrojených síl SR.

Pozvánka: Arborétum Mlyňany – Ambrózyho dni

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany nás pozýva na Ambrózyho dni 2012, ktoré sú venované 120. výročiu založenia prvého vždyzeleného parku „Semper-Vireo“ v srdci Európy. Ambrózyho dni sa budú konať v dňoch 18. – 20. mája. Na návštevníkov je pripravený bohatý odborný a kultúrny program v príjemnom prostredí rozkvitnutého parku.

Pozvánka: Najväčšia výstava vláčikov na Slovensku

V týchto dňoch (20.-27. februára 2011) prebieha v obchodnom centre Mlyny v Nitre najväčšia výstava vláčikov na Slovensku. Všetky železnice sú nádherne vsadené do precízne vymodelovaného okolia. Budete môcť vidieť krásnu prírodu, zvieratá, rôznorodé stavby, tunely ako aj postavičky na staniciach, pri práci na poliach a lúkach. Vystavované je aj nádherné LEGO mestečko s pohyblivými Lego vláčikmi. Naozaj pastva pre detské a aj dospelácke oči. Nenechajte si preto ujsť možnosť navštíviť výstavu a prezrieť si takúto krásu na vlastné oči.

Pozvánka: Príďte a padnete na zadok!

V túto sobotu Vám River Park v Bratislave prinesie ozajstný karneval na ľade! Oblečte svoje deti do veselých kostýmov a užite si čarovnú atmosféru zimného karnevalu. 15. januára od 15.00 hod na vás čaká pravé ľadové klzisko a kopec rodinnej zábavy v sprievode moderátorov Marcela a Juniora. Vstupné a parkovanie v River Parku je zdarma. Príďte a padnete na zadok!

Pozvánka: predĺžený víkend pre rodičov s malými deťmi

Poďte zažiť 5 dní plných zážitkov, spoločných hier a zábavy pre deti a dospelákov, pestrý program šitý na mieru aktívnym rodinám. Pripravené sú aktivity a zábava pre deti (od 0 rokov) a rodičov (starých rodičov, pestúnov, …).

Pozvánka: Lunapark v Inchebe

Na výstavisku Incheba Expo Bratislava budú v termíne od 28.10. do 28.11. prechodne sídliť kolotočové atrakcie privezené z takmer celej Európy. Ide o 20. jubilejný zraz ľudí z Českej republiky, Holandska, Litvy, Maďarska, Nemecka, Rakúska, Slovenska a Veľkej Británie, ktorých životným štýlom je brázdiť cesty s kolotočmi na prívesoch a prinášať ľuďom radosť a zábavu. K oslave významného výročia tejto akcie, je pre návštevníkov pripravených viac ako 40 atrakcií určených všetkých vekovým kategóriám.

Pozvánka: Muzikál Zhŕňajova nevesta

Nová scéna prináša pôvodný slovenský muzikál Zhŕňajova nevesta v podaní Bratislavského Konzervatória. Bohatý gazda Zhŕňaj je taký lakomec, že sa ani neožení, aby nemusel ženu živiť a nedopraje to ani svojmu paholkovi. Ten vezme rozum do hrsti a vymyslí lesť – keď ide gazda do mesta, zbadá na krížnych cestách dievčinu, ktorá spieva, že neje-nepije, len zo vzduchu žije. To by bola žena! Robotná a nič by ho nestála! A tak sa gazda ožení a netuší, že so sestrou svojho paholka, ktorá sa živí tak, ako všetci ostatní. Len keď sa mu zazdá, že uňho akoby zo vzduchu opeknela, začne ju podozrievať. Ale čo sa kde skryje, aby ju mohol sledovať, všade na to doplatí, ba takmer príde o život…

Pozvánka: Storočnica filmového kúzelníka Karla Zemana

Výstava k 10. ročníku Medzinárodného festivalu animovaných filmov pre
deti – BIENÁLE ANIMÁCIE BRATISLAVA 2010.

BIBIANA a Bienále animácie Bratislava Vás srdečne pozývajú na výstavu FANTASTICKÝ SVET KARLA ZEMANA od 13. októbra 2010 vo výstavných priestoroch BIBIANY na Panskej 41 v Bratislave. Výstava potrvá do 30. januára 2011.

Príďte si zaspomínať na tohto veľkého mága animovaného filmu!