Články s kľúčovým slovom ‘Bratislava’

Pozvánka: Bratislava pre všetkých 2013

Práve tento víkend (19-21. 4. 2013) sa koná 10. ročník akcie Bratislava pre všetkých. Nenechajte si ujsť množstvo podujatí venovaným deťom a dospelým. Môžete sa previesť Prešporáčikom, navštíviť zdarma ZOO, botanickú záhradu, zúčastniť sa rôznych tematických prehliadok so sprievodcom, navštíviť múzeum, zdarma sa plaviť vyhliadkovou loďou Prešov, alebo len tak sa prísť zabaviť.

Pozvánka: Bratislava pre všetkých 2012

Bratislava - deň otvorených dverí

Práve tento víkend (19-22. 4. 2012) sa koná už IX. ročník akcie Bratislava pre všetkých. Nenechajte si ujsť množstvo podujatí venovaným deťom a dospelým. Môžete sa previesť Prešporáčikom, navštíviť zdarma ZOO, botanickú záhradu, zúčastniť sa rôznych tematických prehliadok so sprievodcom, navštíviť múzeum, zdarma sa plaviť vyhliadkovou loďou, alebo len tak sa prísť pozrieť na Bratislavský jarmok.

Pozvánka: Bratislava pre všetkých 2011

Ako každý rok, tak aj tento sa koná práve tento víkend podujatie Bratislava pre všetkých. Nenechajte si ujsť množstvo podujatí venovaným deťom a dospelým. Môžete sa previesť Prešporáčikom, navštíviť zdarma ZOO, zúčastniť sa rôznych tematických prehliadok so sprievodcom, navštíviť múzeum, zdarma sa plaviť vyhliadkovou loďou, alebo len tak sa prísť pozrieť na Bratislavský jarmok. Ak to je všetko ani zďaleka – kompletný zoznam podujatí si môžete pozrieť tu.