Články s kľúčovým slovom ‘súťaž’

Poznáme výhercov rozprávkových DVD kolekcií

Posledná vianočná súťaž je ukončená. Tri DVD kolekcie krásnych rozprávok z ponuky vydavateľstva PetitPress, dostanú naši čitatelia: Jozef Kuric z Nitry, Jarmila Vršková-Fričová z Čerenian a Michaela Töröková z Banskej Bystrice. Výhercom blahoželáme. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili.

Najkrajšie príbehy v kolekciach denníka SME

Vianoce nie sú len sviatkom pokoja ale okamihom, kedy sa snažíme obdariť svojich najbližších darčekmi, ktoré by ich čo najviac potešili.  Veľmi zaujímavú ponuku pod stromček môžete nájsť aj vo vydavateľstve denníka SME.  Ich stránka petitshop.sme.sk ponúka kolekciu z tých najkrajších rozprávok v knižnej zvukovej ale aj filmovej podobe. Staršie deti ako aj dospelí si môžu spolu s hrdinami divokého západu vydať medzi Indiánov, do Orientu a za tajomnými pokladmi Aztékov a Strieborného jazera. Nielen obsahomn ale aj cenovou ponukou je kolekcia veľmi atraktívna.

Pre našich čitateľov sme naviac pripravili spolu s vydavateľstvom PetitPress súťaž o 3 DVD kolekcie „Zlatá kolekcia Slovenských rozprávok“.

Vyhrajte knihu a potešte svoje deti

Redakcia detihravo.sk vám prináša súťaž o knihu Uletené rozprávky pre veľké deti a malých dospelých, ktorej recenziu sme vám už priniesli. Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché.