Malé talentyJackie Evancho: Anjel s božským hlasom v hrdle

Jackie Evancho: Anjel s božským hlasom v hrdle

Spevácky zázrak Jackie Evancho sa začala venovať spevu po tom, keď ako sedemročná videla na DVD predstavenie Fantóm opery. Jej matka jej umožnila naučiť sa piesne s muzikálu a dovolila jej vystúpiť v lokálnych talentových show. Jackie má hlasovú trénerku a dokáže hrať na husliach aj klavíri. Jej hlasový prejav je nerozlíšiteľný od dospelých operných speváčok, že ten kto ju vidí po prvý raz, má pokušenie veriť, že je to podvod a niekto za ňu spieva na playback.

V piatej sezóne súťaže America má talent, ktorá sa začala v júni 2010 sa predstavila ako kandidátka, ktorú vyberali návštevníci na video stránke YouTube. Po tom ako dostala možnosť zaspievať naživo Pucciniho áriu O mio bambino caro stala sa horúcou kandidátkou na víťazstvo.

Zaspievala ešte Time to Say Goodbye, Pie Jesu a vo finále nakoniec slávnu Ave Mariu. Dostalo sa jej pocty, že v show pred vyhlásením výsledkov si so svojim veľkým vzorom speváčkou Sarah Brightman mohla zaspievať jej najslávnejší duet už spomínaný Time to Say Goodbye.

Jackie súťaž nakoniec nevyhrala, možno aj preto, lebo pre mnohých je šokujúce, že tak malé dieťa sa dokáže rovnať dospelej opernej speváčke. Tým, že okamžite nenaskočí do kolies šoubiznisu, sa jej tiež ešte úplne neskončí detstvo.

Najnovšie správy

Najčítanejšie

Aj tu je niečo zaujímavé