Kam vyraziťHumorná spoveď novopečeného otca, to je predstavenie OCKO

Humorná spoveď novopečeného otca, to je predstavenie OCKO

Rozhodne v tom nie ste sami

One man show OCKO, v hlavnej úlohe s Romanom Pomajbom, je divadelná komédia, ktorá dosiahla úspech na celom svete. Je humornou spoveďou novopečeného otca, v ktorej zistíte, že v tom rozhodne nie ste sami. A pokiaľ ešte deti nemáte alebo Vám už odrástli? Nevadí, určite sa v mnohých situáciách nájdete tiež.

Roman Pomajbo vo svojej roli exceluje.

Všetko je aj tak úplne inak

Zabudnite na sex, spánok a kľud! Vstup detí do Vášho života všetko zmení. Ako vyzerá taká príprava na dieťa a pôrod? S OCKOM zistíte, že všetko je aj tak nakoniec úplne inak, ako ste sa to učili v predpôrodnom kurze. Výsledkom je novorodenec, šedo zelený a špinavý od všetkých telesných štiav, Vám však bude pripadať absolútne krásny a dokonalý. A potom to príde – všetci by sa radi vyspali, ale nepodarí sa to nikomu. Intímny život ide do hája, obaja partneri sú podráždení, unavení – ale vlastne veľmi, veľmi šťastní…

Byť ockom si vyžaduje veľa odvahy, odhodlania a zručností. Chlapi, nie ste v tom sami, príďte sa pozrieť, ako sa to dá s humorom zvládnuť. Ženy sa naopak na chvíľku dostanú do hlavy mužom a pochopia všetko doposiaľ nepochopené. Večer plný humoru a dobrej nálady vás vytrhne z každodenného stereotypu a na chvíľu zabudnete na všetky starosti. A možno počas predstavenia skutočne zistíte, či je pravda, že ockovia hovoria vždy to isté: Kde je mamička? Pripravte si vreckovky, pretože budete plakať od smiechu aj dojatia.

Novopečený otecko so zmyslom pre humor vás dostane. (zdroj: FB Show Ocko)

Sledujte aj Facebook, aby vám neušiel termín najbližšieho predstavenia.

Predchádzajúci článokJesenné HRADisko na Beckove
Ďalší článokDigitálna galéria Poliankovo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najnovšie správy

Najčítanejšie

Aj tu je niečo zaujímavé