S deťmiKnihyDobro(ta) pre zdravotníkov

Dobro(ta) pre zdravotníkov

O chvíľu je tu deň, kedy sa na nás zo všetkých strán bude valiť „kupuj, akcia, neopakovateľná ponuka“. Black Friday, Čierny piatok. Miesto bombastických zliav však v Martinuse chcú ponúknuť niečo, čo je teraz podľa nich oveľa dôležitejšie: možnosť poslať povzbudenie a energiu zdravotníkom a zdravotníčkam. Tí totiž teraz zažívajú čierny piatok každý deň. A nevalia sa na nich lákavé akcie, ale stále viac ľudí, ktorí potrebujú ich pomoc.

K vašej objednávke preto môžete teraz jednoducho pridať príspevok vo výške 2 eur, ktorý použijú na nákup balíčkov pre zdravotníkov. Ak by ste chceli prispieť väčšou sumou, môžete to urobiť priamo cez výzvu Kto pomôže Slovensku na Donio. Vopred ďakujeme aj my, ak sa rozhodnete pomôcť. Ak vo svojom prehliadači používate blokovanie internetovej reklamy, je možné, že v košíku neuvidíte možnosť pridania príspevku. Dobro(tu) pre zdravotníkov si môžete k svojej objednávke pridať aj ako bežný produkt.

A ide do toho naplno s vami aj Martinus. Všetky peniaze, ktoré vyzbiera, zdvojnásobí a spolu s Kto pomôže Slovensku, Lunysom a ďalšími partnermi za ne pošle energiu pre telo aj dušu do slovenských nemocníc. Minerálky, džúsy, oriešky, čaje, kávy, čokolády, aj knihy. No najmä, pošle im spoločne odkaz, že si ich vážime a že si uvedomujeme, že sú to práve oni, ktorí nás teraz držia nad vodou, hoci im v tom nie vždy zrovna pomáhame.

Zdravotníci, ďakujeme. Nechápeme, ako to dávate, ale chceme, aby ste vedeli, že sme vám zaviazaní. V Martinuse milujú hrdinov, ktorí sa často ukrývajú v knižkách. Teraz ste však naši skutoční hrdinovia vy.

Ďakujeme!

Najnovšie správy

Najčítanejšie

Aj tu je niečo zaujímavé